Wie beweert dat u na een bezoek aan de Verboden Stad, de Grote Muur en het terracottaleger in Xian de hoogtepunten van China wel gezien hebt, die dwaalt. Een rondreis China authentiek dringt zich dan ook op.
Wie onderstaand programma overloopt en niet meteen de reiskriebels krijgt, doen we graag een paar geruite pantoffels cadeau.
In Leshan bezoeken we het grootste Boeddhabeeld ter wereld. Dat is bijna twee keer zo hoog als de leeuw van Waterloo. Inclusief de heuvel waar die op staat.
Ook in het dierenrijk sneuvelen er records. Liefst 60% van alle reuzenpanda’s ter wereld leeft in Wolong Nationaal Park.
Of neem nu de huizen in de Hakka-dorpen, die zijn gemiddeld 40.000 m2 groot. Dat is meer dan 40 keer groter dan onze doorsnee Belgische woning!
Deze groepsreis China authentiek moet u meemaken!
Reizen in april met Sister Meal Festival op dag 6 in Shidong
Reizen in november met Dong Song Festival op dag 9 in Rongjiang